ÖRGÜ PANÇO YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Örgü panço yapımı videolu anlatım sayesinde çok basit bir işlem olacaktır. Pançolar özellikle sonbaharda ve kışın terasta, balkonda otururken çok faydalı olmaktadır. Bayanların şıklıklarını tamamlayan pançoları örgü olarak yaparsanız daha çok sıcak tutar ve çok şık görünür.

Örgü Panço Nasıl Yapılır?

Örgü pançoları yapmak aslında çok basittir. İstediğiniz renklerde iplik seçimi yaparak örgü işlemlerine başlayabilirsiniz. Örgü pançolar genellikle tığ işi olarak yapılmaktadır. Tığ ile yapılan pançolar daha şık ve dökümlü durmaktadır. Siz dilerseniz şişle de yapabilirsiniz ama ben tığ işini öneriyoruz. Aşağıda yer verdiğim videodan nasıl yapıldığını incelerseniz, çok kısa sürede pançonuzu tamamlamış olursunuz. Şıklığınız en sıcak tutan tamamalayıcısı olarak bu pançoları örmenizi tavsiye ediyoruz. Şallar ile birlikte pançolar da çok sık kullanılmaktadır. Her bayanın dolabında olması gereken panço modellerini kendi ellerinizle örebilirsiniz. Panço modelini yaparken ip seçimine dikkat etmelisiniz. Çok kalın olmayan ve tığ işe kolay örülecek ip tercih etmelisiniz. Panço örmek için videoyu sonuna kadar izlemenizi öneriyorum.

 


Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir