ÖRGÜ ŞAPKA MODELLERİ

Örgü Şapka Modelleri

 

Örgü şapka modelleri, şapka kullanmayı seven kişilerdenseniz, tercih edeceğiniz modeller arasında gösteriliyor. Özellikle kış aylarında, hazır şapkalara para vermeyip kendi el emeklerini yapmak isteyen kişiler bolca şapka yapmayı tercih ediyor. Örgü modası incelendiğinde şapkaların çokça dikkat çektiğini söylemek mümkün. Şapkalar hem kolay örülmesi hem de oldukça şık durması bakımından diğer birçok örgü modelinden kolaylıkla ayrılıyor.

orgu-sapka-modelleri-1
orgu-sapka-modelleri-1

Örgü şapka yapmak ve günlük hayatınızda kullanmak istiyorsanız, ilk önce bir örgü ipi ve şiş alarak işleme başlamanız mümkündür. Eksiltme ve artırma yöntemi ile örülen örgü çantalar, özellikle hanımlar tarafından çok beğenilmekte ve motifler sürekli olarak geliştirilmektedir.

 

Örgü Şapka Nerede Kullanılır?

 

Örgü şapka modelleri özellikle kış aylarında her türlü kıyafetiniz üzerine kolaylıkla tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yalnızca 10 TL karşılığında kendinize bir ip ve bir şiş alarak ortaya oldukça güzel bir şapka çıkarabilir ve şapkanızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

orgu-sapka-modelleri-2
orgu-sapka-modelleri-2

Örgü şapka modelleri, diğer birçok örgü çeşidine göre daha kolay örülebiliyor olması yönü ile de diğerlerinden farklılık göstermektedir. Örgüye başlayan kişiler,in favorileri arasında örgü şapkalar yer almaktadır. Siz de örgü şapka yapmak ve gündelik hayatınızda bunu kullanmak istiyorsanız, internet sitemizden kendiniz için çokça örnek bulmak mümkündür.

 

Örgü şapka modelleri internet dünyasında çokça araştırılan farklı modeller ile hanımları mest eden hobiler arasındadır.

İlginizi Çekebilir

SALON DEKORASYONU

Salon Dekorasyonu   Salon dekorasyonu, evlerimizde üzerlerinde en çok durduğumuz konular arasında yer almaktadır. Misafirlerimizi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *