ÖRGÜ UZUN LİF MODELLERİ

Örgü Uzun Lif Modelleri

Eskilerde çok kullanılan banyo lifleri günümüzde genellikle dekoratif amaçlı kullanılmakta. Lifler her ne kadar eskisi gibi çok kullanılmasa da hala çeyizlerimizin olmazsa olmazlarından. Bu yazımızda da sizler için şık, güzel ve hayli emek verilmiş bazı örgü uzun lif modelleri derleyeceğiz. Hoşunuza gideceğinden hiç şüphemiz yok. Buyurun modelleri birlikte inceleyelim.

Yukarıda gördüğünüz örgü lifin renk uyumu muhteşem. Bu görünüme kavuşturulana kadar da gayet ince çalışılmış ve hayli emek verilmiş. Gerek çeyizleriniz gerekse dekoratif kullanımınız için çok güzel bir model.

blank

Üstte gördüğünüz bu modelde örgü lif üzerine ilaveten motifler eklenmiş. Beyaz iç kısmı çevreleyen turkuaz renk ve lif üzerine özenle iliştirilen çiçek figürleri bu örgü life çok özgün ve hoş bir görünüm kazandırmış.

blank

Hemen üstte ise ‘’Aşkıma’’ ibaresi ile süslenmiş bir örgü lif bulunmakta. Bu modelde gerek lif üzerindeki yazıyı gerek lif örgüsü için kullanılan renkleri değiştirmeniz mümkün. Farklı renkler ve yazılar ile de çok şık modeller ortaya çıkarılabilecek bir örnek.

blank

Yukarıda gördüğünüz örgü lif insanın içini okşayan türden. Renklerin birbirine uyumu ve beyaz renk üzerinde oluşan renk cümbüşü benzersiz bir tasarım ortaya koymuş. Sanıyoruz ki farklı renkler tercih edilseydi böyle güzel bir modelin ortaya çıkması mümkün olmazdı.

blank

Bu üstte gördüğünüz model yine çiçek figürleri içeriyor fakat bu kez figürler life nakşedilmiş durumda. Aynı modelden farklı boylarda birkaç tane hazırlanmış ve verilen bu takım görünümü dekoratif kullanımlar için çok hoş bir model ortaya çıkarmış.

blank

Hemen üstte gördüğünüz model ise sizlerle paylaşacağımız son örnek. Yine beyaz lif üzerine ilaveten figürler iliştirilmiş ve hem sade hem de şık bir model ortaya çıkarılmış.

Sizlere fikir vermesi açısından paylaştığımız bu örnekleri isterseniz birebir kullanabilir veya harmanlayarak kendinize özgü farklı tasarımlar da oluşturabilirsiniz. Tercihi size bırakıyoruz.

İlginizi Çekebilir

ceyizlik-seccade-modelleri-1

ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ

Çeyizlik seccade modelleri, pek çok kişinin favori ürünleri arasında bulunmakla, hem dini hassasiyetlerimizin hem de …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *