ÖRGÜDEN SÜS TOP YAPIMI

Örgüden süs top yapımı konusu ile sizlere çok hoş süs yapımlarından bahsedeceğim. Bu özel çalışma ile birbirinden farklı ve özel top süsler yapabilir, bu top süsleri istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Büyük boncuklar etrafına tığ işi örgü ile işlemesi yapılarak hazırlanan bu süsleri istediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Örgüden süs top yapımı için aynı renk ipler kullanabileceğiniz gibi sadece tek renk ip de kullanabilirsiniz. Bu kısımda seçimi tamamen kendi zevkiniz ve yapmayı düşündüğünüz ürüne göre yapın. Örgü top yapımı için sık iğne tekniğini kullanıp kolay bir şekilde süs hazırlayabilirsiniz. Ben bu süslerde tek renk yerine çok renkli çalışmaların daha hoş durduğunu söyleyebilirim.

Örgüden top süs yapımı ile elde ettiğiniz süsleri, farklı ürünlerde değerlendirebilirsiniz. Ben bu örgüden süsleri ilk gördüğümde aklıma gelen ip perde yapımı oldu. Kapı girişlerine asılan ipten perdeler için bu toplar çok hoş bir seçenek. Bunun dışında çocukların oyuncakları, giyim ürünleri ya da aksesuarlarında da bu süslemeler kullanılabilir.

Örgüden süs top nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim bu konunun sonunda sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek siz de çok hoş süsler elde edebilir, bu süsleri kullanarak hoş ürünler oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin.

örgüden-mini-totp-süslemesi-yapmak

source


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir