ÖRGÜDEN SÜS TOP YAPIMI

Örgüden süs top yapımı konusu ile sizlere çok hoş süs yapımlarından bahsedeceğim. Bu özel çalışma ile birbirinden farklı ve özel top süsler yapabilir, bu top süsleri istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Büyük boncuklar etrafına tığ işi örgü ile işlemesi yapılarak hazırlanan bu süsleri istediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Örgüden süs top yapımı için aynı renk ipler kullanabileceğiniz gibi sadece tek renk ip de kullanabilirsiniz. Bu kısımda seçimi tamamen kendi zevkiniz ve yapmayı düşündüğünüz ürüne göre yapın. Örgü top yapımı için sık iğne tekniğini kullanıp kolay bir şekilde süs hazırlayabilirsiniz. Ben bu süslerde tek renk yerine çok renkli çalışmaların daha hoş durduğunu söyleyebilirim.

Örgüden top süs yapımı ile elde ettiğiniz süsleri, farklı ürünlerde değerlendirebilirsiniz. Ben bu örgüden süsleri ilk gördüğümde aklıma gelen ip perde yapımı oldu. Kapı girişlerine asılan ipten perdeler için bu toplar çok hoş bir seçenek. Bunun dışında çocukların oyuncakları, giyim ürünleri ya da aksesuarlarında da bu süslemeler kullanılabilir.

Örgüden süs top nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim bu konunun sonunda sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek siz de çok hoş süsler elde edebilir, bu süsleri kullanarak hoş ürünler oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin.

örgüden-mini-totp-süslemesi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

2018-igne-oyasi-havlu-kenari

2018 İĞNE İŞİ KENAR OYALARI ÖRNEKLERİ

İğne işi ve iğne oyası modelleri hanımların oldukça ilgili olduğu konulardır. Yemeni, yazma, çeyizlik, yöresel, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *