ÖRGÜDEN TELEFON AKSESUARLARI İÇİN MİNİ KILIF

Örgüden telefon aksesuarları için mini kılıf yapımı konum ile çok sevimli ve hoş bir çalışmanı detaylarını aktaracağım sizlere. Benim yaratıcı ve özel bulduğum çalışmalardan biri olan bu örgü çalışması, telefonların önemli aksesuarlarından olan şarj ve kulaklıklarının güvenli olarak saklanması için son derece ideal. Sözü daha fazla uzatmadan konunun detaylarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Örgüden telefon aksesuarı kılıfı yapımı için süslü bir düğme, az miktarda misinalı ip ve bu ipi örecek kalınlıkta bir tığ yeterli. Mini kılıfı yapmak için ilk olarak 10-15 zincir çekin. Bu zincirlerin üzerine trabzan yapın. Yaklaşık 10 sıra kadar trabzandan sonra 15 zincir çekip diğer tarafa batın ve örgüyü bitirin. En son aşama olarak düğmeyi dikin ve mini kılıfı kullanmaya başlayın.

Örgüden telefon aksesuar kılıfı yapımı hem eğlenceli, hem de kısa süreli bir çalışma olduğu için benim çok hoşuma gitti. Özellikle de telefon aksesuarlarının kablolarını korumaya yönelik olması da çok ilgimi çekti. Siz de bu şekilde mini kılıflar hazırlayıp hem kendiniz kullanabilir, hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Örgüden telefon aksesuar kılıfı nasıl yapılır konusu ile ilgili detayları resimli şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

telefon-aksesuarı-saklama-mini-kılıfı

İlginizi Çekebilir

2018-igne-oyasi-havlu-kenari

2018 İĞNE İŞİ KENAR OYALARI ÖRNEKLERİ

İğne işi ve iğne oyası modelleri hanımların oldukça ilgili olduğu konulardır. Yemeni, yazma, çeyizlik, yöresel, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.