ORİGAMİ DEKORATİF TABLO YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Origami dekoratif tablo yapmak resimli anlatım başlıklı konum ile sizlere çok basit ancak görünüş olarak çok şık bir dekoratif tablo yapımından bahsedeceğim. Kağıtlar ile çok basit bir teknikte hazırlanan bu özel tabloyu evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Şimdi bu hoş tablonun detaylarını sizlerle paylaşıyorum.

Dekoratif tablo yapımı için istediğiniz renklerde kare şeklinde el işi kağıtlarından kullanabilirsiniz. Bu kağıtlar biraz kalın yapılı ve renkli oldukları için çok hoş görüntü oluşturur ve bu tür çalışmalar için idealdir. Tablonun ana şekli içinse yuvarlak bir karton kullanabilirsiniz. Karton büyüklüğünü kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Yapıştırıcı olarak her hangi bir yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

Origami dekoratif tablo yapımı için hazırladığınız el işi kağıtlarını külah yapar gibi yuvarlayın. Hepsinin kenarlarından yapıştırıcı ile yapıştırın. Uzun kenarları alta gelecek şekilde yuvarlak kartonun üzerine sıra ile yapıştırın. Vermek istediğiniz şekle göre kağıt renklerini ayarlayabilirsiniz. Yapıştırma aşamasında külahların birbirlerine çok yaklaşmamasını sağlayın. Yapıştırıcı kuruduktan sonra dekoratif tabloyu istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Origami dekoratif tablo nasıl yapılır konusu ile ilgili resimleri aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Sizde bu görsellere bakıp kendi eviniz için hoş dekoratif tablolar hazırlayabilirsiniz. Bu çalışmayı evde küçük çocuğunuz varsa onunla birlikte yapıp el becerilerinin gelişmesini de sağlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

origami-dekoratif-tablo-resimli-anlatım


SİMLE BARDAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir