ORİGAMİ İLE BEBEKLERE KAĞITTAN ELBİSELER YAPMAK

Origami ile bebeklere kağıttan elbiseler yapmak hem çok kolay hem de çok keyifli bir etkinlik. Özellikle kız çocukları bu etkinliğe bayılacak diyebilirim. Küçük kız çocuğunuz var ise onu şaşırtacak etkinlikler arayışı içinde olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Bu yüzden de origami sanatını kullanarak yapabileceğiniz çok keyifli bir örneği paylaşmak istedim.

Kağıt katlama sanatı olan origami ile barbie bebeklerin üzerine çok şık kıyafetler hazırlayabilirsiniz. Hiçbir dikiş malzemesi ve kumaş kullanmadan oldukça sağlıklı birer elbise hazırlayabilirsiniz. Kızınızla birlikte yapabileceğiniz bu etkinlik sayesinde, çocuğunuzun gelişimine de katkıda bulunmuş olacaksınız. Barbie bebekler, kız çocukları için büyük öneme sahiptir. Bu bebekler ile oynarken farklı ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlamanız için bu elbiseleri yapmanızı öneriyorum. Hiçbir maliyet gerektirmeyen bu örnekler ile kızınızın bebeklerine çok hoş tasarıma sahip elbiseler yaratmış olacaksınız. Origami sanatı, kızınızın ilgisini çekecek ve hiç unutamayacağı keyifli dakikalar geçirmesini sağlayacaktır.

Kağıttan elbise modelleri yapmak göründüğü kadar zor değildir. Origami kağıt katmalama sanatını kullanarak istediğiniz renk kağıtlardan kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Source

 


ORİGAMİ İLE KAĞITTAN FİYONK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir