ORİGAMİ İLE KAĞITTAN FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ YAPMAK

Origami ile kağıttan fotoğraf çerçevesi yapmak çok kolay ve çok keyifli. Origami, kağıtları katlayarak oluşturulan bir sanat işidir. Kağıtları katlayarak birbirinden farklı ve dikkat çekici figürler oluşturabilirsiniz. Bu figürler, kullanabileceğiniz ya da evinizde dekoratif süs olarak saklayabileceğiniz çok hoş ürünler olacaktır.

Origami kağıt katlama sanatı, her yaştan kişilerin uyguladığı bir hobi ve el işidir. Stresi azaltan etkisi sayesinde bir çok kişi tarafından uygulanmaktadır. Tamamen maliyetsiz olan bir hobi arayışı içindeyseniz, kesinlikle origami sanatına merak salmalısınız. Origami sanatı aynı zamanda çocuklar için çok ideal bir aktivitedir. Çocuklarla birlikte hazırlayacağınız origami figürleri çocuklar için büyük anlamlar barındıracaktır. İster kendiniz için isterseniz de çocuklarınız için yapabileceğiniz origami örneklerinden çerçeveleri tanıtmak istedim. Origami sanatını kullanarak, istediğiniz renklerde kağıtlardan fotoğraf çerçeveleri yapabilirsiniz. Bu çerçeveleri kalın ve sağlam kağıtlardan hazırlarsanız, tamamen kullanılabilir dekorasyon ürünü elde etmiş olursunuz. Başta çocuk odası olmak üzere, evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Origami ile kağıttan fotoğraf çerçeveleri yapmak için aşağıda yer verdiğim görseli inceleyebilirsiniz.

Source

origami-ile-kagittan-fotograf-cercevesi-yapmak

 


ORİGAMİ İLE BEBEKLERE KAĞITTAN ELBİSELER YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir