Ana Sayfa / EL İŞLERİ / ORİGAMİ / ORİGAMİ İLE KAĞITTAN FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ YAPMAK

ORİGAMİ İLE KAĞITTAN FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ YAPMAK

Origami ile kağıttan fotoğraf çerçevesi yapmak çok kolay ve çok keyifli. Origami, kağıtları katlayarak oluşturulan bir sanat işidir. Kağıtları katlayarak birbirinden farklı ve dikkat çekici figürler oluşturabilirsiniz. Bu figürler, kullanabileceğiniz ya da evinizde dekoratif süs olarak saklayabileceğiniz çok hoş ürünler olacaktır.

Origami kağıt katlama sanatı, her yaştan kişilerin uyguladığı bir hobi ve el işidir. Stresi azaltan etkisi sayesinde bir çok kişi tarafından uygulanmaktadır. Tamamen maliyetsiz olan bir hobi arayışı içindeyseniz, kesinlikle origami sanatına merak salmalısınız. Origami sanatı aynı zamanda çocuklar için çok ideal bir aktivitedir. Çocuklarla birlikte hazırlayacağınız origami figürleri çocuklar için büyük anlamlar barındıracaktır. İster kendiniz için isterseniz de çocuklarınız için yapabileceğiniz origami örneklerinden çerçeveleri tanıtmak istedim. Origami sanatını kullanarak, istediğiniz renklerde kağıtlardan fotoğraf çerçeveleri yapabilirsiniz. Bu çerçeveleri kalın ve sağlam kağıtlardan hazırlarsanız, tamamen kullanılabilir dekorasyon ürünü elde etmiş olursunuz. Başta çocuk odası olmak üzere, evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Origami ile kağıttan fotoğraf çerçeveleri yapmak için aşağıda yer verdiğim görseli inceleyebilirsiniz.

Source

origami-ile-kagittan-fotograf-cercevesi-yapmak

 

ORİGAMİ İLE BEBEKLERE KAĞITTAN ELBİSELER YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ORİGAMİ LALE YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Origami lale yapmak resimli anlatım konusu ile çok kolay bir kağıttan lale yapımı çalışmasından bahsedeceğim. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir