ORİGAMİ İLE KAĞITTAN FİYONK YAPMAK

Origami ile kağıttan fiyonk yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu içeriğimi incelemenizi öneriyorum. Fiyonkların özellikle süsleme malzemesi ve hediyelik eşyalar üzerinde kullanıldığını biliyorsunuz. Genellikle hediye paketlerinin üzerinde sıkça yer verilen fiyonkların nasıl hazırlandığını düşünüyorsanız, sizin için süper bir önerim var.

Bildiğiniz üzere origami bir kağıt katlama sanatıdır. Kağıtları, çeşitli yöntemlerle katlayarak birbirinden farklı ve dikkat çekici figürler haline getirebilirsiniz. Origami sanatı olarak bilinen bu yöntem ile çok keyifli zaman geçirmiş olacaksınız. Eviniz için süs eşyaları ya da çocuklarınızın için keyifli bir etkinlik yaparken kullanacağınızın origami sanatında fiyonk yapımından söz etmek istedim. Fiyonklar, sevimli görünümleri sayesinde çocuk odalarının bir çok bölümünde kullanılabilmektedir. Bununla birlikte hediye paketlerinin üzerinde de çok hoş bir detay oluşturmaktadır. Fiyonkların yapımı sandığınız kadar zor değildir. Origami sanatını kullanarak kağıttan fiyonk yapabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir renk kağıt ile çok kolay fiyonk yapabilirsiniz. Origami fiyonk yapmak için aşağıda yer verdiğim görsel üzerindeki talimatları inceleyebilirsiniz.

Source

origami-ile-pratik-fiyonk-yapmak


ORİGAMİ DEKORATİF TABLO YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir