ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ

Orman hayvanları boyama resim örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmanın çıktısını A3 kağıdına alarak çocuklarınıza çok güzel boyama kitapları oluşturabilirsiniz. Benzer boyama sayfalarını sitemizde çoğu kez paylaşmıştık.

Tek yapmanız gereken altta yer alan ” Yazıcı ” simgesine basarak bu güzel resim boyama sayfasının çıktısını almak. Böylece çocuklarınıza çıktı aldığınız bu güzel boyama sayfasını boyamalarını isteyebilirsiniz. Bu tür resim boyama çalışmalarını sık sık çocuklarınız için yapmalısınız.

Hem el becerilerinin gelişmesine yardımcı olmuş olacaksınız. Hem de okulda resim dersinde veya el becerisi öğretilerinde başarılı olmalarını sağlayabileceksiniz. Aslında evde bu tür akıllı çalışmalarla çocuklarımızı daha zeki ve akıllı bireylere dönüştürebilmenin ilk temel adımlarını atabilirsiniz.

Bu tür boyama resim sayfalarında rakam ve alfabe olarak da yapılanları paylaşmıştık. Onlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onların da çıktısını alıp, çocuklarınıza sunun. Böylece okul öncesi veya sonrası okulu sevmeyi, resim çizmeyi veya boyamayı sevmelerini sağlayacaksınız.

Çocuklarınıza bilgi öğretirken mutlaka oyunla o bilgiyi sevdirerek öğretmelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel resim boyama sayfası ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orman-hayvanlari-boyama-resim-ornegi

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.