Ana Sayfa / KARTONDAN YAPILANLAR / ÖRÜMCEK ADAM OYUNCAK KUKLA SARKAÇ ŞABLONU

ÖRÜMCEK ADAM OYUNCAK KUKLA SARKAÇ ŞABLONU

Örümcek adam oyuncak kukla sarkaç şablonu sayesinde çocuk odasına asacağınız çok güzel sarkaç süsler yapabileceksiniz. Bu tür şablonları daha önce de çoğu kez sitemizde paylaşmıştık. Onları da inceleyerek çok güzel oyuncak örümcek adam kuklaları yapabilirsiniz.

Adım adım nasıl yapacağınız resimli anlatımda gösteriliyor. Kısa sürede nasıl yapacağınızı anlayabilirsiniz. Kuklanın çıktısını aldıktan sonra makas ile belirtilen yerlerden kesip, delikli yerden ip veya punto geçirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra sarkaç süs olarak bu güzel oyuncak çalışmasını kullanabilirsiniz.

Anlatımlı örümcek adam oyuncak kukla çalışmasını süs olarak duvara asabilirsiniz. Çocuk odasında yatak başına sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde çocuklarınızı mutlu edebileceğinizi unutmayın.

Onlarla birlikte yaparak onları da sevindirerek mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel sarkaç kukla süs çalışmasının anlatımlı örneği ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

orumcek-adam-oyuncak-sarkac-kukla-sablonu

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü oyuncak bebek yapımı anlatımlı

ÖRGÜ OYUNCAK BEBEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIMLI

Örgü Bebek Yapımı Eskiden yokluktan ev hanımları çocuklarına örgü işleriyle oyuncak yapardı, şimdilerde ise örgü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir