OYUNCAK FİL ŞABLONU

Oyuncak fil şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde oyuncak veya süs yapmada kullanabilirsiniz. Daha önce de oyuncak şablonları paylaşmıştık. Hatta onları bu yazımızın hemen altında bulabilirsiniz.

Bu yazımızda paylaştığımız çalışmayı keçeden veya deri kumaştan yada oyuncak kumaşından yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar olarak sunabilir ve keyifle kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Oyuncak yapmak için paylaştığım şablonları kullanarak çok güzel ve değişik oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapımıyla ilgileniyorsanız, sitemizdeki oyuncak kategorisinde birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak çalışması sayesinde satış amaçlı da çok güzel süs veya oyuncaklar yapabilirsiniz. Altta yer alan şablonu çıktı aldıktan sonra kullanacağınız malzemede taslağını çıkartmanız yeterli olacaktır. Oyuncak fil şablonu olarak paylaştığım çalışmayı şimdi sizlere sunuyorum. Kolay gelsin.

source

oyuncak-fil-sablonu

İlginizi Çekebilir

Keçe Çalışması Evcilik Oyun Seti Yapımı

KEÇE EVCİLİK TAKIMI YAPIMI

Bu yazımızda sizlere özellikle küçük prenseslerin bayıldığı evcilik oyununda kullanılmak için tasarlanmış keçe evcilik takımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.