OYUNCAK KEDİ ŞABLONU

Oyuncak kedi şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklara oyuncak kedi yapımında kullanabilirsiniz. Keçe oyuncak kedi şablonu olarak değerlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda polar kumaşından kedi oyuncak yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak kedi çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma ile sizde çok güzel oyuncak kediler yapabilirsiniz. Bu oyuncak kedi çalışmasını yaparken zorlanmayacağınızı düşünüyorum. İçinin dolgusunu pamuk veya yün ile yapabilirsiniz. Oyuncak kedi şablonunda yer alan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve parçaları birleştirdikten sonra bu güzel kedi oyuncak çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Evde süs niyetine kullanabileceğiniz gibi çocuklarınıza oyuncak olarak da sağlıklı bir çalışma yapmış olursunuz. Oyuncak kedi çalışmaları olarak daha önce paylaştığım çalışmalardan ziyade bu güzel çalışma da hem şablonu bulunuyor. Hem de tamamlanmış hali gözüküyor.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde keçeden veya kumaş malzemesinden bu güzel sevimli kedi oyuncağı yapabilirsiniz. Renk olarak aynı şablonda ki gibi değilde, kendinize özgü renklere sahip kumaşlarda kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak kedi yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

oyuncak-kedi-sablonu

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.