OYUNCAK KÖPEK MASKESİ ŞABLONU

Oyuncak köpek maskesi şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklara kartona çıktısını alarak boyaması için temin edebilirsiniz. Hem boyama resmi hem de maske olarak kullanabilirsiniz. Ancak önerim A3 kağıdına kırtasiyeden birkaç çeşitte çıktısını alıp, evde ister onlara maske yapmalarını, isterlerse de boyamalarını isteyebilirsiniz.

Ancak boyayıp daha sonra makas ile kestikten sonra lastik veya ip geçirerek köpek maskesi de yapmış olurlar. Bu tür çalışmalarla çocukların zihinsel gelişimi ve zeka gelişimini etkileyebilirsiniz. Hem el becerilerini geliştirmelerine de ön ayak olmuş olursunuz.

Bu tür çalışmalar eskiden yoktu. Hatta gazete eklerinde verildiği dönemleri hatırlıyorum. Ancak günümüz şartları ve teknolojinin gelişmesi ile birçok maske şablonu, hayvan maske şablonu, hayvan boyama resimleri daha birçok çalışmayı İnternet üzerinden kolaylıkla bulabiliyoruz.

Sitemizde daha önce hayvan boyama resim örneklerini paylaşmıştık. Hatta bu yazımın hemen altında karşınıza boyama resim örnekleri çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Oyuncak köpek maskesi şablonunun çıktısını alarak, çocuklarınızdan boyamalarını ve daha sonra belirtilen yerden kesmelerini isteyebilirsiniz. Şimdi sizleri şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

oyuncak-kopek-maskesi-sablonu

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *