Papatya model iğne oyası nasil yapilir
Papatya model iğne oyası nasil yapilir

PAPATYA İĞNE OYASI YAPIMI

Papatya iğne oyası yapımı, örgüye yeni başlayan kişilerin favorileri arasında bulunmakla beraber, iğne oyası yapımı zor olduğu için çokça araştırılan konuların başında gelmektedir. Papatya modeli, oldukça sevilen ve sık sık karşılaşabileceğimiz motifler arasında bulunmaktadır. Papatya modeli örmek, örgü yapmayı sevenlerin en çok uğraştığı alanların başında gelmektedir. İğne oyasında papatya modelini yapmak oldukça kolaydır. Zira şekil büyük olduğundan ötürü, içerisindeki trabzanların ve fıstıkların da büyük olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Papatya İğne Oyası Nasıl Yapılır

Papatya model iğne oyası yapımı, oldukça fazla talep gören motiflerden bir tanesidir. Şatafat ve gösteriş seven hanımların favorileri arasında olan papatya, bugün birçok mağazada hazır olarak satılmaktadır. Aynı zamanda bu modeli kendi başınıza örebilir, bu konuda başarılı olamazsanız, hazır olarak alma şansına da sahip olabilirsiniz. Papatya model bir iğne oyası oluşturmak, üzerine düşüldüğünde sizi çok zorlamayacak detaylardan bir tanesidir. Yukarıda da modeli detaylı bir şekilde inceleyebilir ve sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

blank

Model oldukça hoş durmakla beraber, çeyizlerinizin ana parçası olabilmektedir. Kendiniz için örebileceğiniz gibi, yakınlarınız için de satın alabileceğiniz bu modeller çokça sevilmekte, uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Siz de tercih edebilir, çokça satın alma imkanı bulabilirsiniz. En güzel çiçek modelleri sayfamızdan da detaylı bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi, iğne oyalarınızda yer verebileceğiniz türler arasında bulunur.

İlginizi Çekebilir

İğne oyası patlıcan modeli nasil yapilir

İĞNE OYASI PATLICAN MODELİ YAPIMI

İğne oyası patlıcan modeli yapımı, son zamanlarda en çok dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. …

Leave a Reply

Your email address will not be published.