Ana Sayfa / EL İŞLERİ / PAPATYA MOTİFLİ İĞNE OYASI MODELLERİ
PAPATYA MOTİFLİ İĞNE OYASI MODELLERİ

PAPATYA MOTİFLİ İĞNE OYASI MODELLERİ

Papatya motifli iğne oyası modelleri baharın habercisi gibi hoş ve huzur dolu bir görünüm yansıtmaktadır. Stres azaltmak için kesinlikle tavsiye edilen el işleri arasında iğne oyalarının yeri büyüktür. İğne oyaları, dikkat ister, özen ister ve en önemlisi zarif bir el ister.

İğne oyaları diğer tüm el işleri arasında en zarif görünüme sahip olanlarıdır. Anadolumuzda halen yaygın olarak kullanılan el işleri, son zamanlarda teknolojiden sıkılan bayanların da hobisi haline gelmeye başladı. Teknolojik eşyalar, el işlerini neredeyse ortadan kaldırmaya başlamıştı ki, kadınlarımız durumun tehlikesini farketti ve yeniden özüne dönmeye başladı. Bir çok bayan boş vakitlerinde çeşitli el işleriyle uğraşarak hem el becerisini geliştiriyor, hem stres atıyor, hem de bütçesine katkıda bulunuyor. El işleri, modern tasarımlar ile hazırlandığında çok hoş ve şık görünümlere sahip oluyorlar. Bu yüzden de çeşitli kullanım alanları için çokça satışları gerçekleştiriliyor. Sizde kendinizi el işleri ile oyalayarak hem el becerinizi geliştirir hem de üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Eğer el işlerinde iyice gelişirseniz bunu ticari amaçla da yapmaya başlayabilirsiniz.

PAPATYA MOTİFLİ İĞNE OYASI MODELLERİ

ÇİÇEK MOTİFLİ İĞNE OYASI YAPIM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: papatya igne oyasi havlu kenari

İlginizi Çekebilir

EN GÜZEL ÖRGÜ İLE ÖRME BEBEK VE ÇOCUK BERE MODELLERİ_13

EN GÜZEL ÖRGÜ İLE ÖRME BEBEK VE ÇOCUK BERE MODELLERİ

Bu yazımızda sizlere en güzel örgü ile örme bebek ve çocuk bere modelleri hakkında birtakım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir