PAPATYA MOTİFLİ TIĞ İŞİ HAVLU KENARI ÖRNEĞİ

Papatya motifli tığ işi havlu kenarı örneği, sandığınız kadar zor değildir. Örnek resimde paylaştığım şema üzerindeki detaylara dikkat ederek siz de çok kısa sürede papatya motifli havlu kenarını hazır hale getirebilirsiniz.

Havlu kenarları çeyizlerin en önemli parçaları olmaya devam ediyor. Son zamanlarda yeniden popüler hale gelen el işleri arasında havlu kenarları da yer almaktadır. Çeyiz hazırlıkları içinde olmazsa olmaz hale gelen el işlerinden havlu kenarı örnekleri modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Tığ ve iğne ile hazırlanan havlu kenarlarını kendiniz de çok basitçe yapabilirsiniz. Zor gibi görünen ama o kadar da zor olmayan havlu kenarlarını kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu örneğimde papatya motifli havlu kenarını paylaşmak istedim. Şemalı olarak anlatılan havlu kenarı modelini kendiniz de basitçe hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz renklerde tasarlayabileceğiniz papatya motifli havlu kenarını şemaya dikkat ederek örebilirsiniz. Papatya motifli havlu kenarı için en uygun renkler beyaz ve sarıdır. Papatyanın kendi öz renklerini kullanarak daha dikkat çekici bir tasarım gerçekleştirebilirsiniz.

Source

papatya-motifli-tig-isi-havlu-kenari-ornegi

İlginizi Çekebilir

Anlatımlı İgne Oyası Yapimi-5

ANLATIMLI İĞNE OYASI YAPIMI

Bildiğiniz gibi Anadolu’da çoğu kadın yazma kullanmaktadır. Bu yazmaları sade olarak kullananların olmasının yanı sıra …

Leave a Reply

Your email address will not be published.