PARACORD BİLEKLİK NASIL YAPILIR

Paracord bileklik nasıl yapılır diyenler için sanırım bu yeni bir paylaşımım olacak. Bu tür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan paracord bileklik çalışmaları sayesinde sizde çok güzel ve kısa sürede takılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Yapımı zor olmayan bu güzel çalışmayı farklı malzemelerden de yapabilirsiniz.

Aynı malzemeyi ayakkabı bağcığı veya kamp çadır ipi olarak da kullanabilirsiniz. Paracord bileklik modeli yapmak isterseniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anahtarlık veya bileklik yada farklı takı olarak da kullanabilirsiniz. Paracord bileklik çalışmalarında şekil yapmak için ip kullanılıyor.

İstediğiniz zaman ek malzeme ile takı çalışmasını güçlendirebilirsiniz. Bu tür takı çalışmaları kolay yapımı gözükse de büyük paralara satıldığını görebilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı paracord bileklik nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kısa sürede zorlanmadan yapıp, sevdiklerinize hediye veya satıp evinize ek gelir elde etmek içinde kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın ayrıntılı yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

paracord-bileklik-nasil-yapilir

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.