PARACORD BİLEKLİK NASIL YAPILIR

Paracord bileklik nasıl yapılır diyenler için sanırım bu yeni bir paylaşımım olacak. Bu tür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan paracord bileklik çalışmaları sayesinde sizde çok güzel ve kısa sürede takılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Yapımı zor olmayan bu güzel çalışmayı farklı malzemelerden de yapabilirsiniz.

Aynı malzemeyi ayakkabı bağcığı veya kamp çadır ipi olarak da kullanabilirsiniz. Paracord bileklik modeli yapmak isterseniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anahtarlık veya bileklik yada farklı takı olarak da kullanabilirsiniz. Paracord bileklik çalışmalarında şekil yapmak için ip kullanılıyor.

İstediğiniz zaman ek malzeme ile takı çalışmasını güçlendirebilirsiniz. Bu tür takı çalışmaları kolay yapımı gözükse de büyük paralara satıldığını görebilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı paracord bileklik nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kısa sürede zorlanmadan yapıp, sevdiklerinize hediye veya satıp evinize ek gelir elde etmek içinde kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın ayrıntılı yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

paracord-bileklik-nasil-yapilir


KEÇE KUMAŞINDAN KAKTÜS İĞNELİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir