PENYE İPLERDEN KOLYE YAPMAK

Penye iplerden kolye yapmak oldukça basit ve çok şık bir görünüme sahip. Penye ipler ile birlikte boncukları da kullanarak çok şık kolye modelleri tasarlayabilirsiniz. El yapımı kolyeler ile şıklığınızı tamamlayabilir ayrıca arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Penye iplerle nasıl kolye yapılır?

Penye iplerden kolye yapmak için büyük zaman harcamanıza gerek yok. Çok kısa süre içinde şık kolye modelleri tasarlayabilmeniz mümkün. İstediğiniz renk tonlarında penye ipler alarak kolyeleri tasarlamaya başlayabilirsiniz. Penye iplerin bir topu 5 TL’den satılmaktadır. 1 top penye ip ile bir çok kolye tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız kolyeleri hediye edebileceğiniz gibi satabilirsiniz de. El yapımı takılar her zaman daha büyük ilgi çekmektedir. El yapımı takıların görüntüsü diğerlerine göre daha hoş ve doğal olmaktadır. El yapımı takı meraklısı olan kişiler bu kolyelerden mutlaka satın alacaklardır. Siz de çeşitli tasarımlar yapıp satarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Penye ipten yapılan kolyeler için aşağıdaki resimleri incelemeniz yeterli olacaktır. Penye ip kolyelere farklı görünümler katmak için boncuk vb. aksesuarlar kullanabilirsiniz.


KEÇE TOPLARINDAN BARDAK ALTLIKLARI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir