PENYE KUMAŞTAN SAÇ BANDI YAPIMI

Penye kumaştan saç bandı yapımı ile çok güzel bir saç bandı oluşturup şıklığınızı tamamlamaya hazır olun. Oldukça şık bir görünümü olan bu saç bantları şimdilerde moda haline gelmiş durumdadır. Kumaşla yapılan saç bantları ile özellikle yaz aylarında çok hoş saç modelleri ve görünüm oluşturabilirsiniz. Yaz akşamlarının en iyi kombinlerinden olan salaş kıyafet kombini ile harika bir uyum sağlayacaktır.

Kumaştan Saç Bandı Yapımı

Saç bandının esnek olması için penye kumaş kullanmanızı öneriyorum. Kullanmadığınız eski bir tshirtten yapabileceğiniz gibi kumaşçıdan özel kumaş da kestirebilirsiniz. Saç bandının yapımı için aşağıda yer verdiğim görsel üzerindeki talimatları takip edebilirsiniz. Saç bandının yapımı oldukça basittir. Sizin de çok kısa sürede yapıp kullanabileceğinizden eminim. Saç bandının farklı renklerini yapabilirseniz, kombinlerinizde farklı farklı kullanma imkanınız olur. Kumaşla yapacağınız saç bandı üzerine istediğiniz işlemeyi de uygulayabilirsiniz. Düğmeler ya da payetler ile çok güzel işlemeler yapabilirsiniz. Kendi ellerinizle yaptığınız aksesuarlar her zaman daha büyük öneme sahip olmaktadır. Bu saç bandı da sizin için önemli olacaktır.

Source

kolay-yapilan-kumas-sac-bandi


PENYE İPLERDEN KOLYE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir