Ana Sayfa / GERİ DÖNÜŞÜM / PET ŞİŞELERDEN HELLO KIİTTY ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK

PET ŞİŞELERDEN HELLO KIİTTY ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK

Pet şişelerden Hello Kitty çiçek saksısı yapmak çok eğlenceli olacaktır. Kullanıp çöpe attığımız pet şişeleri artık çok iyi geri dönüşüm fikirleri ile değerlendirebilirsiniz. Geri dönüşüm amaçlı olarak bir çok proje fikrini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bu içeriğimde de pet şişelerden yapılan Hello Kitty tasarımlı çiçek saksılarına yer vermek istedim.

Geri dönüşüm projeleri, çağımızın ihtiyacı olan birşeydi. Bu yüzden de geri dönüşüm projelerini ciddiye alıyor ve elimizden geldiğince uygulamaya çalışıyoruz. Tükettiğimiz hazır gıdaların ambalajlarını doğaya bırakmak yerine, kullanılabilir ürünler haline getirmek çok basit bir işlemdir. Geri dönüşüm fikirlerini inceleyerek siz de elinizdeki malzemeleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle pet şişeler, doğada kolayca çözünmediği için kesinlikle çöpe ve doğaya atılmasını önermediğimiz malzemelerdir. Pet şişeleri ya toplama merkezlerine bırakmalısınız ya da geri dönüşüm projeleri ile kullanılabilir hale getirmelisiniz.

Sizler için paylaştığım geri dönüşüm fikirlerinden çok sevimli bir projeye bu içeriğimde yer vermek istedim. Hello Kitty tasarımlı çiçek saksılarını kızınızın odasında veya balkonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Source

pet-siselerden-hello-kitty-cicek-saksisi-yapmak

YOĞURT KABINDAN SEPET YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

MIKNATISLI BIÇAKLIK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Mıknatıslı bıçaklık yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konum mutfağında değişiklik yapmak isteyenler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir