Ana Sayfa / HEDİYELİK / PET ŞİŞELERDEN YILBAŞI HEDİYELİĞİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

PET ŞİŞELERDEN YILBAŞI HEDİYELİĞİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

Pet şişelerden yılbaşı hediyeliği kapı süsü yapmak hem çok keyifli hem de çok kolaydır. Hediyelik ürün arayışında olanlar için el yapımı fikirlerden söz etmeye devam ediyorum. Hediyelik eşyalara her zaman para harcamanız gerekmiyor. Kendi ellerinizle de çok şık ve ilgi çekici hediyelik eşyalar hazırlayabilirsiniz. Bu kapı süsü de kendi ellerinizle yapacağınız bir hediyelik örneğidir.

Yılbaşı yaklaşmaya başladı. Bu yüzden yılbaşı hediyeliği olarak bu fikri paylaşmak istedim. Eğer doğum günü, bayram hediyeliği vs. olarak düşünürseniz de oldukça uygun bir hediye olabilir. İstediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Bu örnekte altın rengi sprey boya kullanılmış ama siz dilediğiniz herhangi bir renk kullanabilirsiniz. Pet şişelerin alt kısımlarını kesip sprey boya ile boyayarak oluşturabileceğiniz bu kapı süsü, çok şık ve şaşırtıcı bir hediye olacak. Siz söyleyene kadar kimse pet şişelerden yapıldığı anlamayacak bundan emin olabilirsiniz. Görselde belirtildiği gibi pet şişelerin altını kesin ve birbirine bağlayın. Ardından da tekrar bir kat sprey boya geçip, daha parlak olmasını sağlayın.

Source

pet-siselerden-yilbasi-hediyeligi-kapi-susu-yapmak

ÇİKOLATA VE ŞARAP HEDİYELİK SÜSLEMESİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

BONCUKTAN YUSUFÇUK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Boncuktan yusufçuk yapmak resimli anlatım başlığı ile işleyeceğim bugünkü konumda çok hoş ve zarif bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir