Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / PİNPON TOPUNDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK

PİNPON TOPUNDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK

Pinpon topundan kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizin kapısı için yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı kapı süsü çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede harika kapı süsleri yapabilir ve evinizin dış kapısı ile diğer kapılarında kullanabilirsiniz.

Gülen yüzler için pinpon topunu sarıya boyadıktan sonra siyah kalemle göz veya gözlük türü yüz ifadeleri çizebilirsiniz. Daha sonra simit üzerine yapıştırarak kapı süsünü ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı kapı süsü çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizin tüm kapılarına koyabilir veya çocuk odası kapısına hazırlayabilirsiniz. Çok güzel bir hediye türü olacağını da söyleyebilirim. Anlatımlı kapı süsü çalışması sayesinde sizde keyifli kapı süsü çalışmaları hazırlayabilirsiniz.

Anlatımlı kapı süsü çalışması sayesinde sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenerek kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan kapı süsü çalışmalarını sitemizde bol bol bulabileceğinizi söyleyebilirim. Pinpon topundan kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın ayrıntıları ise şöyle ;

source

pinpon-toplarindan-kapi-susu-yapmak

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir