Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ATKI MODELLERİ / PİRİNÇ ÖRGÜSÜ ATKI MODELLERİ


PİRİNÇ ÖRGÜSÜ ATKI MODELLERİ

Pirinç örgüsü atkı modelleri, hem duruşu hem de kullanımı sayesinde çok tercih edilmektedir. Hem bayanlar hem de erkekler için yapılabilen pirinç örgüsü atkılar ile sıcacık bir kış geçirebilirisiniz. Pirinç örgüsü atkı modelleri özellikle boyunluk olarak sıkça kullanılmaya başlandı. Modern bir atkı modeli olan boyunluklar, bu kış yine trend olacak.

Pirinç Örgüsü Boyunluk Modelleri

Boyun atkılarının en modern hali olan boyunluklar, pirinç atkısı deseni ile çok şık bir görünüme sahip oluyor. Bayanların yoğun ilgi gösterdiği bu boyunlukları siz de kendi ellerinizle yapabilirsiniz. Bir önceki yazımda yer verdiğim pirinç örgüsü yapım tekniğini inceleyerek sizde kolaylıkla pirinç örgüsü boyunluk yapabilirsiniz.

Pirinç Örgüsü Boyun Atkısı Modelleri

Boyun atkıları son zamanlarda yerini boyunluklara bırakmış olsa da, halen rahatlıkla tercih edilebilen bir aksesuarlar olarak kullanılmaya devam ediyor. Boyun atkıları, pirinç örgüsü motifleri ile yapılınca daha kalın ve daha fazla sıcak tutan bir yapıya sahip oluyor. Pirinç örgüsü boyun atkısı yapmak için web sitemde yer verdiğim pirinç örgüsü tekniği makalesini inceleyebilirsiniz.

 

ÇOCUK ATKI BERE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

orgu-erkek-atki-modelleri

ÖRGÜ ERKEK ATKI YAPIMI

Örgü Erkek Atkı Nasıl Yapılır? Erkek kış modasının vazgeçilmez aksesuarları arasındadır farklı renk ve desendeki atkılar. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir