PLAJ HAVLUSUNDAN AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK

Plaj havlusundan ahtapot oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza sağlıklı bir oyuncak yapmış olacaksınız. Havlu kumaşından oyuncak yapmak veya kumaştan kolay oyuncak yapmak için daha önce de benzer oyuncak yapma projeleri paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak ve onları da kesinlikle incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı oyuncak çalışmaları sayesinde hem adımları kısa sürede tamamlayabilir ve eğlenerek oyuncaklar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza dışarıdan nasıl yapıldığını bilmediğiniz oyuncakları almak yerine, kendi elinizle yapıp sağlıklı oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Aslında önerimiz örgü oyuncak çalışmaları ve amigurumi oyuncak yapma çalışmalarıdır.

O çalışmaları da ilerleyen günlerde bulup paylaşmaya çalışacağım. Bu yazımda paylaştığım çalışma aslında çok kolay. Kısa sürede kumaştan veya plaj havlusundan yapabilirsiniz. Ahtapot oyuncak için kafa kısmını yaptıktan sonra diğer bölümlerini büzerek yapacaksınız.

Yine pamuk veya yün ile içini dolgu yapıp oyuncağı dikebilirsiniz. Oyuncak göz setini kırtasiye veya hobi marketlerden satın alabilirsiniz. Bulamazsanız bile düğmeden de çalışmaya göz yapabilirsiniz. Oyuncak ahtapot çalışmasını evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Yada çocuklarınıza oyuncak olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Ev dekorunda oyuncakları seviyorsanız ve dekoratif süs olarak kullanmayı da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plaj-havlusundan-ahtapot-oyuncak-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *