PLASTİK BİDONDAN KİTAPLIK YAPIMI

Plastik bidondan kitaplık yapımı konusu ile sizlere plastik bidonları değerlendirmek için güzel bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Elinizde çok sayıda plastik bidon var ve bunları kullanmıyorsanız, çok basit bir şekilde kitapları koymak için kitaplık hazırlayabilirsiniz. Ben bu çalışmayı özellikle çocuk odası için düşündüm.

Plastik bidondan kitaplık yapımı için kitaplık yapmak istediğiniz boyuta göre çok sayıda plastik bidon gerekir. Bu plastik bidonları ilk olarak kitaplık olabilecek şekilde işaretleyin ve işaretlenen yerlerden güzelce kesin. Bu aşamada tüm plastiklerin aynı olmasına dikkat edin. Hazırlamak istediğiniz ahşabın üzerine tam ortalarından vidalama yapın. Her bir bidon ayrıca birbirine de vidalanacağı için tam yan yana gelmelerine dikkat edin.

Ahşap parçaya vidalama yaptıktan sonra plastik bidonları birbirlerine de güzel bir şekilde vidalayın. Bu aşamadan sonra plastik bidondan kitaplık yapımını tamamlayabilirsiniz. Ben eğer çocuk odası ya da genç odası için yapılıyorsa süslenmesinden yanayım. Bunun için renkli kağıtlar ya da farklı süs malzemelerinde yararlanabilirsiniz.

Plastik bidondan kitaplık yapımı ile eviniz için çok özel bir kitaplık hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hem eski bir eşyayı değerlendirip hem de yepyeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Konunun detayları ile ilgili resimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum. Kolay gelsin.

source

pet-bidondan-kitaplık-yapımı

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.