Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / PLASTİK DETERJAN KUTUSUNDAN ÇANTA YAPMAK

PLASTİK DETERJAN KUTUSUNDAN ÇANTA YAPMAK

Plastik deterjan kutusundan çanta yapmak için basit bir çalışma buldum. Bu tür çalışmalar sayesinde evinizde biriken plastik kutuları değerlendirebilirsiniz. Yada boş zamanlarınızda değerlendirme çalışmaları yapmayı seviyorsanız bu ilginç ve değişik çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde mutlu zamanlar da geçirebilirsiniz. El becerisi isteyen bu tür çalışmaları sitemizde bol bol bulacaksınız. Onları da mutlaka inceleyin. Plastik deterjan kutusundan çanta nasıl yapılır diyorsanız paylaştığım basit çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde eğlenceli değerlendirme çalışmalarına imza atabilirsiniz. Kolaylıkla yapabilir ve evinizde çok amaçlı kullanabilirsiniz.

Değişik çalışmalar arıyorsanız sitemizde bol bol bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalarla sizde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu kolay ve basit çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-deterjan-kutusundan-canta-yapmak

HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir