PLASTİK KAŞIK İLE DEKORATİF AYNA YAPIMI

Plastik kaşık ile dekoratif ayna yapımı renkli kendin yap projelerinden biri… Benim ilk gördüğüm andan beri  aklımda olan ve sizlerle paylaşmayı düşündüğüm bu çalışma ile çok hoş dekoratif aynalar hazırlayabilirsiniz. El becerisine hiç güvenmeyen bayanların bile bu hoş dekoratif aynayı çok rahat yapabileceğini düşünüyorum. Sözü daha fazla uzatmadan plastik kaşık ile dekoratif ayna yapımının detaylarına geçmek istiyorum.

Plastik kaşık ile dekoratif ayna yapmak için ilk olarak yuvarlak bir karton kesin ve aynanın boyuna göre bu kartonun tam ortasına bir daire çizin. Plastik şeffaf kaşıkların baş kısımlarını büyük makas ile kesin. Kaşık uçlarını belirli bir miktar yapıştırıcıya bulayıp kartonun etrafına desenli şekilde yapıştırın. Ardından istediğiniz bir renkte bu kaşıkları boyayın ve orta kısmına aynayı yerleştirin.

Plastik kaşık ile dekoratif ayna yapımı çalışması ile sadece bir tane ayna hazırlayabileceğiniz gibi isterseniz çok sayıda ayna da hazırlayabilirsiniz. Plastik kaşık ile dekoratif ayna yapımı çalışması sonucu elde ettiğiniz aynaları istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Aşağıdaki resimlerden çalışmanın detaylarına göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

plastik-kaşık-ile-dekoratif-ayna-yapımı


KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir