PLASTİK KAŞIKLARDAN MUMLUK VE SÜS EŞYASI YAPMAK

Plastik kaşıklardan mumluk ve süs eşyası yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Çok basit bir şekilde evdeki malzemelerinizle süs eşyaları yapabilirsiniz. Her gün sizler için çeşitli tasarımlardan oluşan kendin yap fikirlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da evinizin vitrininde veya sehpa üzerinde çok şık bir şekilde kullanabileceğiniz bir süs eşyasını anlatmak istedim.

Evdeki malzemelerle pratik bir şekilde süs eşyaları hazırlamak hem kolay hem de çok keyiflidir. Siz de benim gibi bu tür el işlerinden keyif alıyorsanız ve el becerinize güveniyorsanız, sizler için paylaştığım fikir ve önerileri inceleyebilirsiniz. Plastik kaşıklarla hazırlayabileceğiniz süs eşyası çok basit ve şık görünüme sahiptir. Süs eşyasını yapmak için aşağıda yer verdiğim görseldeki aşamaları inceleyebilirsiniz. Bu aşamaları takip ederek süs eşyanızı kolayca hazır hale getirebilirsiniz. Süs eşyasını hazırlamak için marketlerden temin edebileceğiniz beyaz plastik kaşıklara ve sprey boyaya ihtiyacınız vardır. Kaşıkların sap kısımlarını kopartıp, cam bardak vb. eşyanın üzerine resimdeki gibi yapıştırın. tabi yapıştırmadan önce veya yapıştırdıktan sonra boyamanızı öneriyorum.

Source

 

İlginizi Çekebilir

orgu-tig-isi-kapi-susu-yapimi

ÖRGÜ KAPI SÜSÜ YAPILIŞI

Örgülerinizde Farklılık: Kapı Süsleri Örgü her bayanın vazgeçilmezlerindendir. Günün boş vakitlerini değerlendirmek için harika uğraşlardan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *