Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / PLASTİK KAŞIKTAN DEKORATİF LAMBA YAPMAK

PLASTİK KAŞIKTAN DEKORATİF LAMBA YAPMAK

Plastik kaşıktan dekoratif lamba yapmak için paylaştığım benzer çalışmalar olmuş olabilir. Ancak bu çalışmayı ilk kez paylaştığımı söyleyebilirim. Daha önce de plastik kaşıktan avize yapmak, plastik kaşıktan ışık yapmak veya ayna yapmak gibi çeşitli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizde zorlanmadan çok güzel dekoratif ışık çalışmaları yapabilirsiniz. Bu sayede evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Önerim ise ışık yapacağınız zaman içerisine güçlü yanan ampul yerine daha zayıf voltajlı ampuller kullanmanız yönünde olacak.

Çünkü plastik kaşık ısıya karşı dayanıklı olmayabilir. Bu yüzden daha az enerji ve ısı olmasını sağlamanız gerekir. Bu güzel çalışmayı ışık olarak değilde dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı kendinize göre de geliştirebilir ve değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel dekoratif süs çalışmaları yapabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-kasiktan-dekoratif-lamba-yapmak

DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir