PLASTİK KAŞIKTAN DEKORATİF LAMBA YAPMAK

Plastik kaşıktan dekoratif lamba yapmak için paylaştığım benzer çalışmalar olmuş olabilir. Ancak bu çalışmayı ilk kez paylaştığımı söyleyebilirim. Daha önce de plastik kaşıktan avize yapmak, plastik kaşıktan ışık yapmak veya ayna yapmak gibi çeşitli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizde zorlanmadan çok güzel dekoratif ışık çalışmaları yapabilirsiniz. Bu sayede evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Önerim ise ışık yapacağınız zaman içerisine güçlü yanan ampul yerine daha zayıf voltajlı ampuller kullanmanız yönünde olacak.

Çünkü plastik kaşık ısıya karşı dayanıklı olmayabilir. Bu yüzden daha az enerji ve ısı olmasını sağlamanız gerekir. Bu güzel çalışmayı ışık olarak değilde dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı kendinize göre de geliştirebilir ve değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel dekoratif süs çalışmaları yapabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-kasiktan-dekoratif-lamba-yapmak


DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir