Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / PLASTİK KAŞIKTAN DEKORATİF VAZO YAPMAK

PLASTİK KAŞIKTAN DEKORATİF VAZO YAPMAK

Plastik kaşıktan dekoratif vazo yapmak için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel çalışmayı paylaşmaya devam ediyoruz. Bu güzel dekoratif çalışma sayesinde sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olacaksınız.

Plastik kaşıktan ayna yapımı sonrası bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği harfiyen verilmiş. Kaşık kafaları kesildikten sonra bir cam şişe veya vazo biçimindeki teneke kutu üzerine de yapıştırılarak çalışma tamamlanıyor.

Kısa sürede yapabilir ve bu güzel çalışmayı evinizde dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Daha önce plastik kaşıktan ışık yapmak veya plastik kaşıktan ayna yapmak gibi ilginç çalışmaları paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz.

Kolay yapılan plastik kaşık çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirleri kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı plastik kaşık çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-kasiktan-dekoratif-vazo-yapmak

YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir