PLASTİK KAŞIKTAN SÜSLÜ AYNA YAPIMI

Plastik kaşıktan süslü ayna yapmak için daha önce de benzer güzel çalışmalar paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel ve kısa sürede muazzam çalışmalarla evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Plastik kaşıktan ayna yapmak için öncelikle epey plastik kaşığa ihtiyacınız olacağını bilmelisiniz. Çünkü basit bir çalışma gibi gözükse de yaptıkça malzemelerin yetmediğini görebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmalarla sizde evinize güzel dekoratif çalışmalar yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde keyifli çalışmalarla mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve inanılmaz paralar kazanabilirsiniz.

Anlatımlı ev çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapabilir ve evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

plastik-kasiktan-suslu-ayna-yapimi


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir