PLASTİK PARMAK ARASI TERLİKLERİ SÜSLEMEK

Plastik parmak arası terlikleri süslemek çok keyifli olacaktır. Eğlenerek tasarım yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu örneği incelemenizi tavsiye ediyorum. Neredeyse her yerde bulabileceğimiz en ucuz plastik parmak arası terlikleri süsleyerek farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Terlik Süslemesi Yapımı

Terlikleri süsleyerek farklı bir tasarım haline getirmek çok keyifli olacaktır. Plastik parmak arası terlikler ile şık bir aksesuar oluşturmanız mümkün. Terliklerin üzerini aşağıdaki görsellerde gösterdiği gibi süsleyerek daha şık bir hale getirebilirsiniz. Plastik terlikler genellikle sade ve günlük kullanıma uygundur. Siz bu terlikleri süsleyerek çeşitli kıyafet kombinlerinizde de kullanabilirsiniz. Oldukça şık ve modern bir görüntüsü olan bu süslemeleri yapmak da bir o kadar basit. İstediğiniz renk ve boyutlarda boncuklar temin ederek süsleme işlemine başlayabilirsiniz. Kurdele şeridi ve boncuklar ile çok kısa sürede şık süslemeler yapabilirsiniz. Hazırladığınız bu süslü terlikleri şık akşamlarda bile giyebilirsiniz. Yaz akşamı kombinleri için ideal bir kurtarıcı olacağını da söylemek isterim.

Source

incilerle-terlik-susleme-ornekleri


EŞARPTAN YAZLIK SANDALET YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir