Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / PLASTİK ŞİŞE DİBİNDEN SÜS BÖCEK YAPMAK

PLASTİK ŞİŞE DİBİNDEN SÜS BÖCEK YAPMAK

Plastik şişe dibinden süs böcek yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Kolay çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Bu da yine onlardan birisi olup, oldukça da eğlencelidir.

Kola şişesinden veya plastik şişelerin dip kısımlarından yapacağımız bu güzel süs çalışmasını çocuk odasına süs olarak düşünebilirsiniz. Sarkaç süs veya duvara süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Oyuncak şeklinde de masa üstüne yapmayı planlayabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı kola şişesinden uğur böceği süs yapmak için paylaştığım çalışmayı farklı renklere boyayarak da yapabilirsiniz.

Birkaç tane yapıp, süs olarak çocuk odasına duvara yapıştırabilirsiniz. Anlatımlı değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika işler ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve pratik çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-sise-dibinden-sus-bocek-yapmak

İlginizi Çekebilir

eski-esyalari-degerlendirme-1

ESKİ EŞYALARI DEĞERLENDİRME

Eski eşyaları değerlendirme, doğaya olan sorumluluğun artması ile beraber, doğayı daha fazla kirletmek istemeyen kişilerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir