PLASTİK ŞİŞEDEN KÜREK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Plastik şişeden kürek yapmak resimli anlatım konum ile sizlere çok yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim. Ben ilk gördüğümde çok hoşuma gitti bu kürekler. Hoş bir geri dönüşüm çalışması olan plastik şişeden kürek yapımının detaylarına aşağıda yer verdim. Eğer elinizde bidon da denilen plastik şişelerden varsa mutlaka bu şekilde değerlendirmenizi öneririm.

Plastik şişeden kürek yapımı için bidon denilen ve içinde sıvı ürün satılan plastikler kullanmalısınız. Kullanılmayacak hale gelen ya da fazlalık olan bu bidonları atmak yerine minik bir kürek sahibi olabilirsiniz. Bu küreği dilerseniz ev içinde kullanabilir, dilerseniz de çocuklarını için oyuncak olarak hazırlayabilirsiniz. Ben kızım için kum oynama küreği yapmayı düşünüyorum.

Plastik şişeden kürek yapmak için bidonu tam yerinden ve özenle kesmelisiniz. Tam yerinden kestiğinizde ayrıca bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu çalışmayı çocuklar için oyuncak olarak hazırlıyorsanız, boya ve süsleme yapabilirsiniz.

Plastik şişeden kürek nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim bu yazımın sonuna geldik. Ev için ya da çocuklar için plastik şişeden kürek yapmak için aşağıda sizlerle resimler paylaşıyorum. Bu resimlere göz atıp kendi plastik küreğinizi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

plastikten-kürek-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.