PLASTİK SU ŞİŞESİNDEN OYUNCAK DOMUZ MAKETİ YAPMAK

Plastik su şişesinden oyuncak domuz maketi yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı keyif alarak yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları maket olarak hazırlayıp çocuklarınıza oyuncak veya kumbara şeklinde kullanmaları için de yapabilirsiniz.

Tıpkı domuza benzeyeceği için bu güzel çalışmayı oyuncak süs veya maket oyuncak olarak çocuk odasında kullanmayı da düşünebilirsiniz. Plastikten maket domuz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Çünkü anlatımı detaylıca altta yer alıyor. Benzer maket çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Kolay yapılan maket çalışmalarını buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem kolay yapımı hem de eğlenerek yapılması için tek ihtiyacınız boş bir zaman. Kolayca yapabilir ve hatta önerimiz çocuklarınızla birlikte yapmanız yönünde olacak.

Çünkü onlarla bu güzel çalışmayı yaptığınızda hem onların el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Hem de eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-su-sisesinden-oyuncak-domuz-maketi-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir