Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / PLASTİK SU ŞİŞESİNDEN OYUNCAK DOMUZ MAKETİ YAPMAK

PLASTİK SU ŞİŞESİNDEN OYUNCAK DOMUZ MAKETİ YAPMAK

Plastik su şişesinden oyuncak domuz maketi yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı keyif alarak yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları maket olarak hazırlayıp çocuklarınıza oyuncak veya kumbara şeklinde kullanmaları için de yapabilirsiniz.

Tıpkı domuza benzeyeceği için bu güzel çalışmayı oyuncak süs veya maket oyuncak olarak çocuk odasında kullanmayı da düşünebilirsiniz. Plastikten maket domuz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Çünkü anlatımı detaylıca altta yer alıyor. Benzer maket çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Kolay yapılan maket çalışmalarını buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem kolay yapımı hem de eğlenerek yapılması için tek ihtiyacınız boş bir zaman. Kolayca yapabilir ve hatta önerimiz çocuklarınızla birlikte yapmanız yönünde olacak.

Çünkü onlarla bu güzel çalışmayı yaptığınızda hem onların el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Hem de eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-su-sisesinden-oyuncak-domuz-maketi-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir