POLAR KUMAŞINDAN EV TERLİĞİ YAPMAK

Polar kumaşından ev terliği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalara ek olarak, bu yazımdaki çalışmanın şablonu da var. Bu sayede polar kumaşından terlik yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan terlik veya patik çalışmalarını sitemizde anlatımını videolu ve resimli bir şekilde bulabiliyorsunuz. Hemen bu yazımın altında da benzer terlik yapma çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak kendin yap çalışmalarını bulabilir ve arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Polar kumaşından oyuncak yapmak ve daha birçok çalışma gibi bu çalışmada da yine çok güzel bir pofuduk terlik çalışması yer alıyor. Evde kendinize veya eşinize yada çocuklarınıza da daha küçük minyatürlerini yapabilirsiniz. Polar kumaş terlik yapmak için paylaştığım çalışma da renk seçimini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ancak pembe rengin de güzel durduğunu görebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sıkılmadan kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum.

Birazcık iğne iplik ve dikiş işleriyle haşır neşirseniz, kalıptan yararlanarak sizde çok güzel patik veya ev terlik modelleri yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumasindan-ev-terligi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.