POLAR KUMAŞINDAN EVDE KOLAY MONT YAPMAK

Polar kumaşından evde kolay mont yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evde bu tür işlerle uğraşıyorsanız yapmayı deneyebilirsiniz. Evde mont yapmak veya terzi işleriyle uğraşıyorsanız bu tür modellerin yapılışını anlatan çalışmaları değerlendirebilirsiniz.

Polar kumaşından mont yapmak veya pardesü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde evden kıyafet yapanlar veya bu tür elbise yada mont yapanlar yararlanabilirler. Anlatımlı kıyafet yapımı veya elbise dikmek işlerinin şablonlarını paylaşmaya devam edeceğim.

Çünkü evden bu tür çalışmalar yaparak para kazanan birçok kadın biliyorum. Hepsi bu tür çalışmalar yaparak para kazanıp, çocuk okutuyorlar. Bence güzel bir çalışma ve kolay yapımı sayesinde ve parça parça şablonlarının bulunması sebebiyle önerdiğim de bir çalışmadır.

Anlatımlı polar kumaş mont yapmak için adım adım şablondan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Bu çalışmanın anlatımlı videosunu araştırdım. Ancak bulamadım. Bulduğumda bu başlığa iliştireceğim. Bu tür kıyafet yapımında kullanılan şablonları terzinize de götürüp, aynısını yaptırabilirsiniz.

Kolay yapılan mont çalışmaları veya elbise değerlendirme fikirlerini yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Giyim üzerinde birçok çalışma ile evde hanımlar eskileri değerlendirme veya kıyafet kombin fikirlerinde değişik çalışmalar la keyifli zamanda geçirebilmektedirler.

Polar kumaşıyla yapılan mont çalışmaları hem kolay yapılıyor. Hem de adımları tamamladıktan sonra çok güzel ve kaliteli bir monta da sahip olmuş oluyorsunuz. Şimdi sizleri anlatımlı şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalin-polar-kumasindan-evde-kolay-pardesu-yapmak

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.