POLAR KUMAŞINDAN OYUNCAK KİRPİ YAPMAK

Polar kumaşından oyuncak kirpi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kesinlikle öneriyorum. Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde evinizde çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz. Daha önce de birçok kez oyuncak yapmak için çeşitli şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştık.

Bu yazımda da yine sizlere hem süs obje olarak evinizde kullanabileceğiniz, hem de çocuklarınıza oyuncak niyetine yapabileceğiniz güzel bir oyuncak çalışmasının tarifini paylaştım. İçini pamuk veya yünle dolgu yaparak bu güzel kirpi oyuncak çalışmasını sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde kolay oyuncak yapmak ve çocuklara sağlıklı oyuncak yapmak için her zaman bu tür çalışmaları önerdiğimi biliyorsunuz. Hem kolay yapılıyor. Hem de anlatımlı olmasının yanı sıra şablonunun veriliyor olması sayesinde, kısa sürede sizde çocuklarınıza çok güzel ve eğlenceli oyuncaklar yapabilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak çalışması sayesinde keçe kirpi oyuncak veya kumaş oyuncak kirpi olarak yapabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu edebileceğinizin yanı sıra hediyelik eşya olarak da birisine vermeyi düşünebilirsiniz. Evde polar kumaşından oyuncak yapmak için benzer çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yer alan kirpi oyuncak çalışmasını kesinlikle yapmayı denemelisiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumasindan-oyuncak-kirpi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Kece mezura kılıf yapımı

KEÇE MEZURA KILIFI YAPIMI

Bu yazmızda sizlere mezura kılıfının nasıl yapıldığını göstereceğiz. Keçeden yapacağız mezura kılıfı ile artık mezuranız …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *