PRATİK KOL ÇANTASI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Pratik kol çantası yapmak resimli anlatım konusu ile sizlere çok pratik ve özel bir kol çantası hazırlamasından bahsedeceğim. Her bayanın olmazsa olmazlarından rengarenk kol çantalarından biri olan bu günkü çalışmayı isteyen herkes yapabilir. Şimdi sizleri daha fazla merakta bekletmeden çalışmanın detaylarına geçmek istiyorum.

Evde çanta yapımı için istediğiniz bir renkte keçe kumaşı, uzun normal bir kumaş ve çanta sapı olabilecek her hangi bir malzeme yeterli. Bu malzemeleri sağladıktan sonra çok basit yöntemler ile kısa sürede kendi kol çantanızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. İsterseniz keçe kumaşı yerine aynı çalışmayı deri benzeri kumaşlar ile de hazırlayabilirsiniz.

Evde pratik kol çantası yapımı için ilk olarak çanta büyüklüğüne göre kumaşı yuvarlak olarak kesin. Kestiğiniz bu yuvarlak kumaşın etrafından belirli aralıklar ile delikler açın. Bu delikler seçtiğiniz uzun kumaşın geçebileceği büyüklükte olmalı. Delikleri açtıktan sonra uzun kumaşı bu deliklerden geçirin ve büzdürün. Büzdüğünüz kumaşı çantanın ön kısmında fiyonk gibi yapıp sabitleyin. Aynı şekilde çanta saplarını da ekleyin ve çantanızı kullanmaya başlayın.

Evde çanta nasıl yapılır sorusunun cevabı niteliğindeki yazımın sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyip siz de kendi çantanızı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

pratik-kol-çantası-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

Keçe Çalışması Evcilik Oyun Seti Yapımı

KEÇE EVCİLİK TAKIMI YAPIMI

Bu yazımızda sizlere özellikle küçük prenseslerin bayıldığı evcilik oyununda kullanılmak için tasarlanmış keçe evcilik takımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.