PRİNGLES KUTUSUNDAN ÇİÇEK VAZOSU YAPMAK

Pringles kutusundan çiçek vazosu yapmak için paylaştığım bu güzel ve tatlı çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Pringles kutusu her zaman değerlendirme için kolay araçlardan olmuştur.

Hem yapısı hem de tipi nedeniyle her türlü değerlendirme çalışmasında kullanabilirsiniz. Atmak yerine veya lazımlık kutusu olarak kullanmak yerine onları makarna koyma kabı veya bu tür vazo çalışmalarında da kullanabilirsiniz.

Üzerini yapışkan sıvıyla sıvazladıktan sonra yapışan taşlardan sıralayıp süsleyerek kutuyu çiçek vazosuna çevirebilirsiniz. Kolay vazo yapmak isteyenler için birebir bir araçtır. Bu sayede hiç zorlanmadan ve malzeme arayışı içine girmeden kısa sürede bu güzel değerlendirme çalışmasını zorlanmadan yapabilirsiniz.

Anlatımlı olması nedeniyle de kısa sürede ne yapmanız gerektiğini anında çözebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Daha değişik şekillerde süsleyerek pringles kutusunu değişik vazolara dönüştürebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

pringles-kutusundan-cicek-vazosu-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.