PRİNGLES KUTUSUNDAN ÇİÇEK VAZOSU YAPMAK

Pringles kutusundan çiçek vazosu yapmak için paylaştığım bu güzel ve tatlı çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Pringles kutusu her zaman değerlendirme için kolay araçlardan olmuştur.

Hem yapısı hem de tipi nedeniyle her türlü değerlendirme çalışmasında kullanabilirsiniz. Atmak yerine veya lazımlık kutusu olarak kullanmak yerine onları makarna koyma kabı veya bu tür vazo çalışmalarında da kullanabilirsiniz.

Üzerini yapışkan sıvıyla sıvazladıktan sonra yapışan taşlardan sıralayıp süsleyerek kutuyu çiçek vazosuna çevirebilirsiniz. Kolay vazo yapmak isteyenler için birebir bir araçtır. Bu sayede hiç zorlanmadan ve malzeme arayışı içine girmeden kısa sürede bu güzel değerlendirme çalışmasını zorlanmadan yapabilirsiniz.

Anlatımlı olması nedeniyle de kısa sürede ne yapmanız gerektiğini anında çözebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Daha değişik şekillerde süsleyerek pringles kutusunu değişik vazolara dönüştürebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

pringles-kutusundan-cicek-vazosu-yapmak


KEÇE KUMAŞINDAN KAKTÜS İĞNELİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir