Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / PRİNGLES KUTUSUNDAN ÇİÇEK VAZOSU YAPMAK


PRİNGLES KUTUSUNDAN ÇİÇEK VAZOSU YAPMAK

Pringles kutusundan çiçek vazosu yapmak için paylaştığım bu güzel ve tatlı çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Pringles kutusu her zaman değerlendirme için kolay araçlardan olmuştur.

Hem yapısı hem de tipi nedeniyle her türlü değerlendirme çalışmasında kullanabilirsiniz. Atmak yerine veya lazımlık kutusu olarak kullanmak yerine onları makarna koyma kabı veya bu tür vazo çalışmalarında da kullanabilirsiniz.

Üzerini yapışkan sıvıyla sıvazladıktan sonra yapışan taşlardan sıralayıp süsleyerek kutuyu çiçek vazosuna çevirebilirsiniz. Kolay vazo yapmak isteyenler için birebir bir araçtır. Bu sayede hiç zorlanmadan ve malzeme arayışı içine girmeden kısa sürede bu güzel değerlendirme çalışmasını zorlanmadan yapabilirsiniz.

Anlatımlı olması nedeniyle de kısa sürede ne yapmanız gerektiğini anında çözebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Daha değişik şekillerde süsleyerek pringles kutusunu değişik vazolara dönüştürebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

pringles-kutusundan-cicek-vazosu-yapmak

KEÇE KUMAŞINDAN KAKTÜS İĞNELİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir