RENGARENK MİX FİBER EL ÖRGÜ İPLİKLERİ

Rengarenk mix fiber el örgü iplikleri ile yeni sezonda daha güzel tasarımlar üretebileceksiniz. Bir çok markada bulabileceğiniz mix renkli örgü iplikleri ile bir çok giysi ve aksesuarı kolaylıkla örebilirsiniz. Aşağıda yer verdiğim örnekler sizin için iyi birer fikir oluşturacaktır.

*Renkli Atkı 

Hem erkek için hem de bayan için renkli ipler ile modern ve şık atkı modelleri örebilirsiniz. Özellikle de yılbaşı hediyesi olarak çok iyi bir fikir olacaktır.

* Bere 

Bere kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumda. Daha önce yayınladığım içeriklerden de çeşitli bere örneklerini bulabilirsiniz.

* Eldiven 

Renkli eldiven ya da düz renk ördüğün eldiven üzerinde renkli süslemelerle tasarım oluşturabilirsiniz.

* Panço 

Panço modelleri, şık olmayı seven bayanlar için vazgeçilmez bir moda parçası haline gelmiş durumdadır. Rengarenk ve yumuşak örgü iplikleriyle de istediğiniz modelde pançoyu örebilirsiniz.

* Şal

Tığ işi ya da şişler ile mevsimlik şal örneklerini rahatlıkla örebilirsiniz.

* Kazak

Kışlık veya mevsimlik kazakları rengarenk olarak örmek isterseniz, mix örgü iplikleri çok uygun olacaktır.


ŞİŞ İŞİ ÖRGÜ PÜSKÜL YAPIMI ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir