RENKLİ ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK

Renkli arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan takı çalışmalarını ben çok beğeniyorum. Sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve elbiselerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz.

Evde kolay takı hazırlama ile ilgili paylaştığım birçok çalışmayı kısa sürede yapabilir ve eğlenerek kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kıyafet kombin işlerinde en önemli ayrıntının takı ve aksesuar olduğunu unutmamak gerekir.

Bu sayede kendi yaptığınız takınız ile elbiselerinize uyumlu kolye veya bileklik çalışmaları ile sizde kısa sürede harika takı tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde zorluk çekmeyeceğinizi düşünüyorum. Tüm aşamaları belirtilmiş.

Kısa sürede yapabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede mükemmel bilekliklerin sahibi olabilirsiniz.

Yaptığınız takıları sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye olarak takdim edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-arkadas-bilekligi-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir