RENKLİ BALON TOP SÜS AKSESUAR YAPMAK

Renkli balon top süs aksesuar yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Ben evimde bu tür süs çalışmalarını yapmaktan keyif alıyorum. Hem yapımı kolay. Hem de balon ve hasır iple yapıldığı için kısa sürede eğlenceli çalışmayı tamamlayabiliyorsunuz. Bu tür küçük minyatür top süsler yapabilir ve sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Balondan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirme de bu güzel fikirleri kullanabileceksiniz. Doğum günü, sürpriz parti, eğlence etkinlikleri gibi durumlarda süs olarak da bu güzel balon top süs çalışmalarını yapabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışma da masa üstüne süs amaçlı küçük top süsler yapılmış.

Balonları fazla şişirmeyip, küçük bırakmışlar ve üstünü hasır iple kapladıktan sonra yapıştırıcının donması sonucu balonları patlatmışlar. Bu tür daha önce balondan kolay avize yapmak, balonla sarkaç süs top yapmak gibi çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Daha önce paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında da karşınıza kesinlikle çıkacaktır. Onlara da mutlaka uğrayıp bakmanızı rica ediyorum.

Bu tür kolay süs çalışmalarını eşinizle eğlenerek yapabilirsiniz. Keyifli bir pazar gününde hem eğlenebilir ve hem de bu güzel hobi çalışmasını yaparken keyif alabilirsiniz. Benzer çalışmaları kendi fikrinize göre geliştirip, eviniz için daha değişik şekillerde de süs amaçlı kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-balon-top-sus-aksesuar-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *