Ana Sayfa / DEKORASYON / RENKLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK

RENKLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK

Renkli bardak mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyif alarak yapabilirsiniz. Aynı çalışmaya benzer birçok örnek çalışmayı daha önce de kendin yap kategorisinde paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Anlatımlı mumluk çalışmaları sayesinde kolay bir şekilde evinize dekoratif mumluklar yapabilmeyi öğreneceksiniz. Adım adım alttaki ilk karedeki gibi şekilli ve değişik mumluk bardaklar yapıp kullanabilir veya satabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı mumluk çalışmaları sayesinde kolay bir şekilde dekoratif mumluk süs çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz. Alttaki çalışmaya bağlı kalmadan da daha değişik mumluk çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay mumluk yapmak için paylaştığım çalışmanın detayları ise renkli mum, bardak, mum ipi gereklidir.

Aslında bunlar evinizde olan malzemelerdir. Bardak olarak kullanmadığınız şekilli bardakları kullanabilirsiniz. Mumu erittikten sonra içindeki ipi de bardağa tahta çubukla sabitleyip, erittiğiniz mum sıvısını içine akıtabilirsiniz. Renkli ve efektli yaparak mumluğunuzu oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-bardak-mumluk-yapmak

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir