RENKLİ BİLEZİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Renkli bilezik yapımı resimli anlatım konum ile sizlere çok eğlenceli ve renkli bir bilezik yapımından bahsetmek istiyorum. Takı yapımı hakkında konuları araştırırken karşıma çıkan bu çalışma benim çok hoşuma gitti. Kendim için hazırlamayı düşündüğüm bu renkli çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Renkli bilezik yapımı çok basit bir çalışma. Az malzeme ile kısa sürede hazırlayabileceğiniz bu bilezikleri, yazın tek olarak ya da çoklu olarak kullanabilirsiniz. Bu özel bileziklerden hazırlamak için sadece kolunuza uygun daire tel, istediğiniz renkte ip, özel süsleme ve bir yapıştırıcı yeterli. Bu malzemeleri kullanarak çok kolay bir şekilde istediğiniz özelliklerde renkli bilezik hazırlayabilirsiniz.

Renkli bilezik yapımı için gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra bileziğin üzerine bir miktar yapıştırıcı sürün. Yapıştırıcıyı sürdükten sonra ipi bilezik üzerine dolayın ve yapışmasını sağlayın. Tüm bileziğin etrafını dolayıp en son istediğiniz süslemeleri de ekleyip bilezik yapımını tamamlayabilirsiniz.

Renkli bilezik yapımının aşamalarını anlatan detaylı bir resmi şimdi sizlerle paylaşıyorum. Siz de bu resimleri takip ederek renkli bileziklerinizi yapabilirsiniz. Kolay gelsin…

renkli-bilezik-yapmak-resimli-anlatım

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *