RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK

Renkli el işi kağıdından çiçek yapmak için paylaştığım bu enfes çalışmayı zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz. Bu tür el işi beceri çalışmalarını daha önce de sık sık paylaştığımı hatırlıyorum. Hem kolay yapımı sayesinde kısa sürede yapabilirsiniz. Hem de zor olmayan çalışmalar sonucunda harika süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Süs yapmak için paylaştığım çalışmayı mukavvadan yapabilirsiniz. Renkli kağıttan veya renkli el işi kağıdı malzemesinden yapabilirsiniz. Keyifle yapacağınız çalışma sonucunda çok güzel bir çiçek süs çalışması yapmış olacaksınız. Buna benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Hem anlatımlı hem de kısa sürede yapabileceğiniz bu güzel çalışmalar sayesinde sizde çok güzel çiçek çalışmaları yaparak evinizde boş vazolara yapay çiçek sağlayabilirsiniz.

Yine çocuk odalarını süsleyebilir veya bu tür süs çiçek çalışmalarını eğlence yada parti gibi etkinliklerde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı güzel süs çalışmasının detaylı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-el-isi-kagidindan-cicek-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir