Ana Sayfa / EL İŞLERİ / RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK


RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK

Renkli el işi kağıdından çiçek yapmak için paylaştığım bu enfes çalışmayı zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz. Bu tür el işi beceri çalışmalarını daha önce de sık sık paylaştığımı hatırlıyorum. Hem kolay yapımı sayesinde kısa sürede yapabilirsiniz. Hem de zor olmayan çalışmalar sonucunda harika süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Süs yapmak için paylaştığım çalışmayı mukavvadan yapabilirsiniz. Renkli kağıttan veya renkli el işi kağıdı malzemesinden yapabilirsiniz. Keyifle yapacağınız çalışma sonucunda çok güzel bir çiçek süs çalışması yapmış olacaksınız. Buna benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Hem anlatımlı hem de kısa sürede yapabileceğiniz bu güzel çalışmalar sayesinde sizde çok güzel çiçek çalışmaları yaparak evinizde boş vazolara yapay çiçek sağlayabilirsiniz.

Yine çocuk odalarını süsleyebilir veya bu tür süs çiçek çalışmalarını eğlence yada parti gibi etkinliklerde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı güzel süs çalışmasının detaylı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-el-isi-kagidindan-cicek-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yalancı Selanik Örgü Yapılışı

YALANCI SELANİK ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEO ANLATIMLI

Yalancı Selanik Örgü Yapılışı Türkçe Video Açıklamalı Yalancı Selanik Örgü nasıl yapılır , Gerçek Selanik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir