RENKLİ İPLE TELEFON KABLOSU SÜSLEME

Renkli iple telefon kablosu süsleme örnekleri arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanacağınız çalışma sayesinde telefonunuzun kulaklık kablosunu veya şarj kablosunu süsleyebileceksiniz. Daha önce renkli bantla kablo süsleme çalışmaları paylaşmıştık.

Bu yazımda ise telefon kablosu süsleme çalışmasında renkli ip kullanılarak yapılmış bir örnek yer alıyor. Bu sayede yapıştırma işlemi olmaksızın renkli iplerle telefon kablolarını çok güzel renklere dönüştürebilirsiniz. Hem süslü kablo setiniz olmuş olur. Hem de kullandığınızda etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Bu tür süsleme çalışmalarını genelde bayanlar daha çok sever. Bu yüzden sizde kız arkadaşınıza bu tür çalışmayı yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Sevdiğiniz renkleri kullanarak telefon kablolarını istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli süsleme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-iple-telefon-kulaklik-kablosu-susleme


DÖRT RENKLİ İĞNELİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir