RENKLİ İPLE TELEFON KABLOSU SÜSLEME

Renkli iple telefon kablosu süsleme örnekleri arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanacağınız çalışma sayesinde telefonunuzun kulaklık kablosunu veya şarj kablosunu süsleyebileceksiniz. Daha önce renkli bantla kablo süsleme çalışmaları paylaşmıştık.

Bu yazımda ise telefon kablosu süsleme çalışmasında renkli ip kullanılarak yapılmış bir örnek yer alıyor. Bu sayede yapıştırma işlemi olmaksızın renkli iplerle telefon kablolarını çok güzel renklere dönüştürebilirsiniz. Hem süslü kablo setiniz olmuş olur. Hem de kullandığınızda etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Bu tür süsleme çalışmalarını genelde bayanlar daha çok sever. Bu yüzden sizde kız arkadaşınıza bu tür çalışmayı yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Sevdiğiniz renkleri kullanarak telefon kablolarını istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli süsleme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-iple-telefon-kulaklik-kablosu-susleme

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *