Ana Sayfa / HEDİYELİK / RENKLİ İPLERDEN ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK


RENKLİ İPLERDEN ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK

Renkli iplerden arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı kısa sürede yapımını öğrenip yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan incik boncuklu takı çalışmalarını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Çünkü sitemizde birçok çalışmanın anlatımını bulabilirsiniz. Kısa sürede yapabilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra değişik renklerde harika takılar yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları ile iyi paralar da kazanabilirsiniz. Renkli iplerden arkadaş bilekliği yapımı için diğer paylaştıklarıma da bakmanızı istiyorum.

Hemen bu yazımın altında yer alan diğer çalışmalara ve anlatımlara da mutlaka göz atmalısınız. Kolay takı yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebilirim.

Kısa sürede yapımını öğrendiğiniz çalışmaları kendiniz kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yada doğum günü sürprizi gibi sevdiklerinize de vermeyi düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

renkli-iplerden-arkadas-bilekligi-yapmak

source

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir