RENKLİ İPLERDEN ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK

Renkli iplerden arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı kısa sürede yapımını öğrenip yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan incik boncuklu takı çalışmalarını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Çünkü sitemizde birçok çalışmanın anlatımını bulabilirsiniz. Kısa sürede yapabilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra değişik renklerde harika takılar yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları ile iyi paralar da kazanabilirsiniz. Renkli iplerden arkadaş bilekliği yapımı için diğer paylaştıklarıma da bakmanızı istiyorum.

Hemen bu yazımın altında yer alan diğer çalışmalara ve anlatımlara da mutlaka göz atmalısınız. Kolay takı yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebilirim.

Kısa sürede yapımını öğrendiğiniz çalışmaları kendiniz kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yada doğum günü sürprizi gibi sevdiklerinize de vermeyi düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

renkli-iplerden-arkadas-bilekligi-yapmak

source


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir