RENKLİ İPLERDEN DUVARA DEKORATİF SÜS YAPMAK

Renkli iplerden duvara dekoratif süs yapmak isteyenler için paylaşacağım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde evinizde yapabilirsiniz. Renkli ip bulamasanız bile sprey boya veya yağlı boya ile normal renkteki beyaz ipi boyayabilirsiniz. Ancak renkli ipleri incik boncuk satan dükkanlardan her rengine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Renkli ipten tablo yaparak evinizdeki boş duvarları şenlendirebilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı boyutlarda da yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yapılan dekoratif süs çalışması hiç zor değil. Kısa sürede sizde aynısını yapıp, evinizde sergileyebilirsiniz. Evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çokça ve farklı yapıp satabileceğinizi de söylemek isteriz. Küçük boyutlularını yapıp turistik yerlerde satabilirsiniz. Böylece güzel paralar kazanabilir ve ek gelir elde etmiş olursunuz. Evde kolay dekoratif tablo yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan birçok tablo çalışması sayesinde sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmadaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını veya kendi fikrinize göre değişiklerini de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-iplerden-duvara-dekoratif-sus-yapmak

source


ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir