Ana Sayfa / DEKORASYON / RENKLİ İPLERDEN DUVARA DEKORATİF SÜS YAPMAK

RENKLİ İPLERDEN DUVARA DEKORATİF SÜS YAPMAK

Renkli iplerden duvara dekoratif süs yapmak isteyenler için paylaşacağım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde evinizde yapabilirsiniz. Renkli ip bulamasanız bile sprey boya veya yağlı boya ile normal renkteki beyaz ipi boyayabilirsiniz. Ancak renkli ipleri incik boncuk satan dükkanlardan her rengine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Renkli ipten tablo yaparak evinizdeki boş duvarları şenlendirebilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı boyutlarda da yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yapılan dekoratif süs çalışması hiç zor değil. Kısa sürede sizde aynısını yapıp, evinizde sergileyebilirsiniz. Evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çokça ve farklı yapıp satabileceğinizi de söylemek isteriz. Küçük boyutlularını yapıp turistik yerlerde satabilirsiniz. Böylece güzel paralar kazanabilir ve ek gelir elde etmiş olursunuz. Evde kolay dekoratif tablo yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan birçok tablo çalışması sayesinde sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmadaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını veya kendi fikrinize göre değişiklerini de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-iplerden-duvara-dekoratif-sus-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir